Сто лікарів пропонують сто шляхів
до єдиного храму здоров'я
Східна мудрість

Семінари з масажу

 

               

Тема семінару

"Класичний масаж, як базовий метод лікувального, профілактичного, дитячого, спортивного та інших видів масажу".

 

Коли : з          по                в Ужгороді відбудеться семінар з класичного масажу.Місце проведення семінару : м.Ужгород, 

Викладач: лікар з лікувальної фізкультури вищої категорії, викладач курсів підвищення кваліфікації медсестер Бачинський Віктор.

Класичний масаж – найбільш поширений вид масажу, який містить групу прийомів, що використовуються у лікувальному, профілактичному, дитячому, спортивному та інших видах масажу.

Для того, щоб займатися лікувальним масажем необхідно мати відповідну середню медичну спеціальну освіту (медична сестра, фельдшер та акушерка), або вищу освіту з фізичної культури, пройти спеціалізацію з лікувального масажу, отримати ліцензію на медичну практику, та виконувати масаж тільки за призначенням лікаря у відповідності до захворювання.

Профілактичний та косметичний - найбільш розповсюджені види масажу, їх можна проводити в салоні краси, вдома, в сауні, в бані і т.д., при цьому медична освіта не обов’язкова, і навчитись цьому можна на тематичних семінарах з масажу. Курс навчання класичному масажу не займе багато часу, і при цьому дасть всі необхідні навички для практики в області класичного та інших видів масажу.

В основі семінару з масажу

  1. - Ознайомлення з історією масажу, санітарно-гігієнічними вимогами, фізіологічною дією та анатомо-фізіологічними основами масажу

  2. - Закріплення правильної моторики дій (включаючи «постановку рук») при виконанні прийомів класичного масажу

  3. - Вивчення всіх основних і допоміжних прийомів, що використовуються у класичному та інших видах масажу

  4. - Вивчення методики  масажу різних частин тіла  та особливості загального класичого масажу 

  5. - Практика слухачів один на одному, що дає можливість кожному відчути на своєму тілі дію кожного із прийомів і масажу в цілому.

 

Вартість участі в семінарі

 

У вартість семінару включені:

  1. - докладний ілюстрований методичний посібник українською мовою

  2. - кава-паузи

  3. - фотографії із семинару в цифровому вигляді

  4. З умовами занять на курсах Ви можете ознайомитись у фотогалереї.

Кількість місць обмежена, попередній запис за тел. 0954471393

 

 

Програма семінару з класичного масажу

 

1.Лекційна частина

Вступ.Історія виникнення. Загальні поняття про масажСанітарно-гігієнічні вимоги до організації робочого місця, вимоги до масажиста, вимоги до пацієнта, вимоги до курсу масажу і тривалість окремого сеансуФізіологічна дія масажу.  Фізіологія та анатомія шкіри. Анатомія м'язів.

Фізіологічна дія масажу. Дія масажу на суглобово-зв'язковий апарат. Дія масажу на серцево-судинну, лімфатичну та нервову систему.

Класифікація масажу. Показання і протипоказання до застосування масажу

Лікувальні і косметичні засоби для масажу.

загальний профілактичний масаж (гігієнічний)

Банний масаж, масаж і лазня

апаратний масаж

2.Практична частина погладжування (основні та допоміжні прийоми) , розтирання (основні та допоміжні прийоми), розминання (основні та допоміжні прийоми), вібрація (основні та допоміжні прийоми)Практична частина - Масаж спини та  масаж попереково-крижової ділянки.

Практична частина - Масаж нижніх кінцівок та сідниць

Практична частина - Масаж м'язів передньої черевної стінки.  Масаж передньобічних поверхонь грудної клітки.

Практична частина - Масаж  верхніх кінцівок, надпліччя та ділянки лопаток

Практична частина - Масаж голови і обличчя

Практична частина - Масаж шийно-комірцевої зони.

Практична частина - Загальний класичний масаж

3. Відеочастина - ознайомлення з методами проведення класичного масажу

 

         План проведення семінару з класичного масажу

1 день                                 -з 14.00 – 20.00 (6 год)

2 день                                 -з 9.00 – 17.00   (8 год)

3 день                                            -з 9.00 – 17.00  (8 год)

 

Класичний масаж (профілактичний і гігієнічний), як найбільш розповсюджений вид масажу,  можна проводити в салоні краси, вдома, в сауні, в бані і т.д., при цьому медична освіта не обов’язкова, і навчитись цьому можна на тематичних семінарах з масажу. Завдяки створеному алгоритму, курс навчання класичному масажу  за короткий термін дасть всі необхідні навички для практики в області класичного та інших видів масажу.

 Запрошуються всі любителі масажу, які бажають освоїти класичний масаж або вдосконалити свої вміння.       Попередня реєстрація за телефоном: 0954471393 (Віктор Георгійович)                               

       

 

  Тренінги з рефлекторних видів масажу

               Для спеціалістів із середньою медичною освітою, масажистів, інструкторів з лікувальної фізкультури пропонується цикл тренінгів з рефлекторних видів масажу (сегментарного, сполучнотканинного, періостального, лінійного, точкового, вакуумного та ін.). Тренінги проводитимуться ..................... за адресою: м.Ужгород, вул. Підгірна 18, 2 поверх, "Кабінет лікувальної фізкультури"

       Заняття включає в себе ознайомлення з видом масажу, теоретичними основами і методикою проведення, спеціальні прийоми, покази і протипокази до застосування, практична частина - вивчення і відпрацювання прийомів.

       Запрошуються всі любителі масажу (бажано з медичною освітою або фізичні реабілітологи та володіння прийомами класичного масажу.).

       Попередня реєстрація за телефоном: 0954471393 (Віктор Георгійович)

           Теми семінарів

"Сегментарно-рефлекторний масаж - 1": Класифікація сегментарно-рефлекторного масажу,  проекційні зони, сегментарна інервація внутрішніх органів, покази і протипокази, спеціальні прийоми сегментарного масажу,  методика їх застосування і дія на організм.

 "Сегментарно-рефлекторний масаж - 2": Рефлекторні зміни у тканинах, техніка виявлення змін при сегментарно-рефлекторному масажі, проведення сегментарного масажу за методикою кафедри фізичної реабілітації, курортології та фізіотерапії КМАПО -покази, протипокази, дозування.

Періостальний масаж - як вид рефлекторного масажу. Найважливіші лікувальні поля в періостальному масажі, методика і техніка, покази і протипокази, практичне заняття.

Сполучнотканинний масаж.

Вакуумний масаж