Сто лікарів пропонують сто шляхів
до єдиного храму здоров'я
Східна мудрість

Про мене

Віктор Бачинський - лікар із лікувальної фізкультури та масажу вищої категорії, викладач на курсах підвищення кваліфікації для медичних сестер з масажу та лікувальної фізкультури. має багаторічний досвід роботи у міській дитячій лікарні та  досвід приватної лікарської практики.

Закінчив медичний факультет УжНУ у 1994 році, інтернатуру з педіатрії у 1994-1996 рр. Працював лікарем з лікувальної фізкультури і масажу з 1996 по 2013 роки в Ужгородській міській дитячій клінічній лікарні, за сумісництвом  з 1999-2004 роки  працював заступником директора з реабілітації медико-соціального реабілітаційного центру “Дорога життя” для дітей з обмеженими можливостями. Пройшов спеціалізацію з ЛФК у 1998 році, згодом спеціалізацію з рефлексотерапії у 2002 році. Веде приватну практику —  кабінет лікувальної фізкультури ( Ліцензія МОЗ України серія АВ № 333519 від 13.04.2007). 

Лікарську практику  почав у реабілітаційному відділенні Ужгородської міської дитячої клінічної лікарні, де пройшов перші ознайомлення з методами медичної та фізичної реабілітації дітей із захворюваннями бронхо-легеневої та опорно-рухової систем, неврологічної та гастроентерологічної патології (лікувальною фізкультурою, масажем, бальнео-, фізіо- та спелеотерапією). Вивчав і застосовував на практиці  різноманітні форми та методики лікувальної гімнастики, методи масажу та гідрокінезотерапії. Засвоїв методики класичного та сегментарного видів масажу для категорії пульмонологічних хворих і застосовував їх на практиці. Там же розпочав вивчати діагностику різних видів порушення постави та деформацій опорно-рухової системи у дітей та методів їх корекції за допомогою масажу та коригуючої гімнастики, активно впровадив їх у практику. Застосовував елементи пасивної та активно-пасивної гімнастики для хворих з центральними та периферійними парезами , контрактурами, постопераційними рубцями в умовах кабінету ЛФК та у лікувальних ваннах.    

З 1999 по 2004 рік працював за сумісництвом у Медико-соціальному реабілітаційному центрі “Дорога життя” (“Оптиміст”) для дітей з обмеженими можливостями на посаді заступника директора з реабілітації та лікаря-рефлексотерапевта. За цей період набував досвід у такій новій галузі медицини як реабілітологія. Це було і знайомство з роботою різних центрів України та зарубіжжя, курсова підготовка та стажування, участь у семінарах та тренінгах. Опираючись на досвід роботи  реабілітаційних центрів та  власну роботу створив систему реабілітації в центрі “Дорога життя”, яка включає в себе слідуючі направлення медичної реабілітаії: фізична реабілітація (ЛФК, кінезотерапія, масаж,  механотерапія, лікування положенням);  мануальна терапія (методики м’яких тканин, постізометрична та постреципрокна релаксації, мобілізація суглобів, елементи біомеханічної корекції  за Козявкіним, мануальна методика Качесова); рефлексотерапія (класична корпоральна акупунктура та поверхнева рефлексотерапія, електропунктура, лазеропунктура, КВЧ-терапія, діагностика за методом Накатані); фізіотерапія;

За період роботи в медико-соціальному реабілітаційному центрі  „Дорога життя” ознайомився з роботою реабілітаційних центрів для дітей з ураженням нервової системи і опорно-рухового апарату міст – Львова “Джерело”, Одеси “Майбутнє”, Білої Церкви, Сомбатгей (Угорщина), Кошіце (Словаччина), реабілітаційного центру “Old Mill” м.Корваліс (США),  пройшов курси тематичного удосконалення в Реабілітаційному центрі “Еліта”при Інституті проблем медичної реабілітації по темі “Нові технології в медичній реабілітації” у м. Трускавець.

Приймав участь у впровадженні методів психологічної і соціальної реабілітації дітей-інвалідів: організація спортивно-розважальних фестивалів, культурно-масових  заходів, роботі по залученню коштів благодійних фондів на фінансування різних програм центру.  Зокрема мною був написаний проект і виграний грант  по “Арттерапії” (лікування мистецтвом) для дітей з особливими потребами медико-соціального реабілітаційного центру “Дорога життя”

Відзначений грамотою міського голови за сумлінну роботу по соціальному захисту населення; почесною грамотою Закарпатської облдержадміністрації за багаторічну працю та вагомий особистий  внесок у справу покращення медичної допомоги населенню області; почесною грамотою управління охорони здоров’я Закарпатської облдержадміністрації за сумлінну роботу, високий професіоналізм,  вагомий особистий внесок у справу покращення надання медичної допомоги населенню області.

З 2005 року викладає “Масаж та ЛФК” на курсах підвищення кваліфікації для медичних сестер з масажу та інструкторів з лікувальної фізкультури.

З 2007 року веде приватну практику — кабінет лікувальної фізкультури (Ліцензія МОЗ України серія АВ № 333519 від 13.04.2007). 

 

Згідно наказу N 2119 від 21.10.2019 року Міністерства охорони здоров'я " про ліцензування медичної практики"

ФОП Бачинський Віктор Георгійович

Ліцензія від 26.04.2012 серії АГ № 598736внести до Ліцензійного реєстру МОЗ України відомості:про місце провадження діяльності:Закарпатська обл., м.Ужгород, вул. Собранецька, буд. 110/Б, за спеціальностями:         лікувальна фізкультура, фізична терапія;

 

Реєстраційне досьє від 27.09.2019 № 49/0/14-19

Наш кабінет змінює назву на Кабінет лікувальної фізкультури та фізичної терапії

Наша команда.

Бачинський Віктор Георгійович - лікар з лікувальної фізкультури

 

Сюч Вікторія Владиславівна - фізичний терапевт

 

Бачинський Антон Вікторович - фізичний терапевт